327-328. Bartosz Fabiński, Celia Sasić i Max Verstappen !!!

Witam!!! Po dłuższej przerwie, przedstawię moje kolejne zdobycze autografowe. Do mojej kolekcji dołączyły podpisy zawodnika MMA - Bartosza Fabińskiego, piłkarki - Celii Sasić i nadruk autografu kierowcy F1 - Maxa Verstappena !!!
Bartosz FABIŃSKI - polski zawodnik MMA. Były mistrz PLMMA w wadze średniej. Aktualnie zawodnik UFC w wadze półśredniej.
Rekord walk: 14-3
Pseudonim: The Butcher
Klub: WCA Fight Team
W UFC legitymuje się rekordem walk: 3-1, w debiucie na UFC Fight Night w Krakowie pokonał na punkty Garretha McLellana. W dwóch kolejnych pojedynkach wygrał na punkty z Hectorem Urbiną i Emilem Weber Meekiem. W ostatniej swojej walce dla amerykańskiego giganta uległ w 1 rundzie przez poddanie Brazylijczykowi - Michelowi Prazeresowi. Kilka dni temu Bartosz Fabiński przedłużył kontrakt z UFC na kolejne 4 walki.

Celia SASIĆ - niemiecka piłkarka o kameruńsko-francuskich korzeniach. Była zawodniczka SC 07 Bad Neuenahr i 1.FFC Frankfurt w kobiecej Bundeslidze, wielokrotna reprezentantka kraju, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 z reprezentacją Niemiec.

W klubowej karierze seniorskiej rozegrała 176 meczów, w których strzeliła 138 bramek.
W reprezentacji Niemiec zdobyła 63 bramki w 111 meczach.

Max Verstappen - holenderski kierowca wyścigowy. Od Grand Prix Hiszpanii 2016 kierowca zespołu Red Bull Racing. W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1 - jego debiutanckim wyścigiem było Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso. Jest także najmłodszym kierowcą, który zdobył najszybsze okrążenie, miejsce na podium, jest również najmłodszym kierowcą, który wygrał wyścig Formuły 1.